Tvirtinimo

Sistema

Ventiliuojami fasadai

Šiuolaikinio pastato fasadas – tai pagrindinis pastato projektavimo proceso uždavinys. Pastato fasadas yra ne tik pastato apvalkalas, sukuriantis jaukią aplinką pastato viduje, bet, pirmiausia, tai architekto idėjų įkūnijimas.

Tai paaiškina esamų fasadų sistemų įvairovę ir nuolat didėjančius techninius reikalavimus naujų fasadų kūrimui. Viena iš tokių sistemų yra ventiliuojamas fasadas. Ją sudaro sienos konstrukcija, apšiltinimas ir išorinė dekoratyvinė apdaila. Oro tarpas tarp šiltinimo sluoksnio ir apdailos užtikrina fasado vėdinimą. Dekoratyvinės išorės apdailos plokštės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų: metalo, betono, kompozitų, keramikos ir kt. Ši įvairovė suteikia architektams projektinių sprendimų laisvę.

Panaudojimas

  • Dekoratyvinių plokščių montavimas naudojant tvirtinimo sistemas

    Vidinėje dekoratyvinės plokštės pusėje specialių tvirtinimo detalių pagalba montuojami tvirtinimo elementai. Aliuminio profilių sistema tvirtinama prie sienos konstrukcijos ir išlyginama. Dekoratyvinė plokštė montuojama ant profilio ir pritvirtinama.

  • Dekoratyvinių panelių klijavimas

    Prie sienos konstrukcijos tvirtinama aliuminio profilių sistema. Panelė klijuojama prie profilių Sika klijais. Dvipusė lipni justa prilaiko panelę, kol klijai pilnai polimerizuosis.

  • Dekoratyvinių panelių tvirtinimas prie apšiltinimo

    Didėjantys reikalavimai pastatų šilumos koeficientui reikalauja storesnio apšiltinimo sluoksnio. Tai ne visada patogu. Įprastas apšiltinimo medžiagas keičia efektyvesnės, tokios, kaip PIR, Fenolic, XPS ir kt. Šios medžiagos pasižymi dideliu tankiu, todėl jose galima montuoti laikiklius iš nerūdijančio plieno FixFas Facadehanger ALU, kurie naudojami, kaip atrama aliuminio profilių sistemos tvirtinimui.

BAUT SISTEMOS GRUPĖS

Baut tvirtinimo sistema

BAUT®– tai paprasti ir sudėtingi sprendimai įvairios paskirties ir aukščio pastatams su plytiniais  fasadais.

Pagrindinis dėmėsys yra skiriamas kabamiesiems plytiniams fasadams. BAUT® siūlo platų asortimentą gembių iš nerūdijančiojo plieno, jų pagalba galima išspręsti įvairias sudėtingas architektūrines formas.

Plačiau apie sistemą